Cyclo’s en D-ploeg naar Denia (Spanje) van woensdag 20 tot woensdag 27 mei 2026.

We zijn er vroeg bij om de reis van 2026 voor te bereiden. Vermits we weer gaan vliegen moeten we immers op tijd de tickets reserveren om een voordelige prijs te bekomen.
We vliegen op Alicante met Brussels Airlines en rijden nog +/- 100km met de bus naar Jezus Pobre, 03749 Denia naar onze logeerplaats Denia Marriot La Sella Golf Resort & Spa. Een 5-sterrenhotel waar professionele fietsploegen ook al eens logeren, dus super uitgerust voor fietsers en fietsen.

De fietsen worden uiteraard veilig opgeborgen en er wordt fietsherstel gereedschap ter beschikking gesteld alsook wasmachine en droogkast, zelf te bedienen en inbegrepen. Stopcontacten voor de ebikes zijn er ook genoeg.

Uitgebreid ontbijt en diner worden geserveerd in buffetvorm, huisdranken zijn bij het diner inbegrepen. We logeren er 7 dagen in half pension.

Voor de lunch vinden we onderweg tabernas, er zijn verschillende plaatsen waar bekende fietsers gespot worden 😉Je hoort er ook veel nederlands spreken 😊.

De slaapkamers zijn ook heel ruim.

Drie golfterreinen met elk 9 holes. Meer info op www.lasellagolf.com

De prachtige parcours lopen over mooie wegen in een heuvelachtig landschap. Meer uitdagend zijn de Coll de Rates 6,50km met 628 hm en gemiddelde stijging van 5,2% (max 7,4%) en de Coll de Bernia 14,2km met620 hm en +/- stijging  3,7% (max 9,3%).

Onze fietsen zullen terug met gehuurde camionette en trailer getransporteerd worden.

Iedereen die het tempo van de D-ploeg of van de Cyclo’s aan kan, kan mee met deze fietsreis. Er gaat ook een groep wandelaars mee. Ook kan een bijkomende LWT-groep bij ons aansluiten mits het zelf regelen van de ritten.

Zijn er vragen, neem contact op met Jenny Roobaert 0475 98 72 68.

Je bent ingeschreven door een voorschot van €300 te storten vóór 20 september 2025 op rekening van  Leeuwse Wielertoeristen BE91 0015 9970 2576 met vermelding van: Denia + naam.  Wij schatten in de buurt van totaalbedrag  €850 per persoon te kunnen blijven. Het nog te berekenen saldo zal dan tegen 20 april 2026 moeten betaald worden.

Vriendelijke groeten,

Walter, Rudi, Ann, Luc en Jenny

Share this Post

Geef een reactie

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

U kunt deze HTML tags en attributen gebruiken:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*